• Antypoślizgowe raki na buty damskie

Doskonale zaprojektowane i łatwe w założeniu nakładki antypoślizgowe. Prosta konstrukcja zapewnia szybki montaż na butach oraz ich zdjęcie. Przeznaczone są do poruszania się na oblodzonych zimą chodnikach i trasach spacerowych. Zapewniają komfort spaceru i bezpieczeństwo, eliminując zagrożenie poślizgnięcia się. Dzięki nim możesz swobodnie korzystać z zimowych spacerów, nawet podczas odwilży czy śnieżycy.

Raki – nakładki wykonane są z wysokogatunkowego i elastycznego tworzywa, odpornego na mróz, nawet do minus 40°C. Od spodu posiadają mały bieżnik i 7 kolców, podnoszących znacznie przyczepność. Od wewnątrz nakładki wyposażone są w małe wypustki, które zapobiegają przez przesuwaniem się raków na butach. To niezwykle proste i nowoczesne rozwiązanie, które doskonale stabilizuje raki i zapewnia komfort chodzenia. Dzięki elastycznej gumie nakładki nałożysz i zdejmiesz bardzo łatwo i szybko.

Doskonała jakość tworzywa to gwarancja ich wytrzymałości, a  innowacyjny projekt sprawia, że są niemal niewidoczne na obuwiu. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że są bardzo lekkie i małe, zmieszczą się w każdej torebce. Są proste i nieskomplikowane w konserwacji. Wystarczy jedynie po spacerze osuszyć i oczyścić nakładki. Zaleca się przechowywanie nakładek w suchym i zacienionym miejscu.

Wymiary:

- rozmiar: 5 x 45cm

- kolor: guma: czarna, pinezki: czarne, kolce: srebrne

- waga kompletu: ok. 200g

- ilość kolców : 7 na sztukę

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Antypoślizgowe raki na buty damskie

  • Marka: Marilyn
  • Kod produktu: PPN002
  • Dostępność: Niedostępny
  • 49,00PLN

  • netto: 39,84PLN