Plantule to poduszka do snu, której wypełnieniem jest certyfikowaną łuska orkiszu, która pochodzi z małych, ekologicznych gospodarstw. Poduszka z orkiszu wspiera prawidłowe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu.

 

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI EKOLOGICZNA ŁUSKA ORKISZU

Jedynie ekologiczne łuski posiadają pełnię właściwości prozdrowotnych. Są one uzyskiwane dzięki wyselekcjonowanym gatunkom zbóż, które uprawiane są w tradycyjny, ekologiczny sposób. Do uprawy nie używa się chemii, oprysków ani pestycydów. Poprzez specjalnie opracowaną, rzemieślniczą, nie przemysłową obróbkę, łuski Plantule to najlżejsze i najdelikatniejsze łuski, a to wpływa korzystnie na komfort Twojego snu.


WŁAŚCIWOŚCI EKOLOGICZNEJ ŁUSKI ORKISZU

* pomaga zwalczać bóle reumatyczne, bóle stawów, głowy, pleców, bezsenność i migrenę

* pomaga przy bólach menstruacyjnych i zapaleniach pęcherza

* łagodzi napięcia w ciele, wprowadza w stan błogiego relaksu

* ma właściwości antyalergiczne i zawiera związki, które hamują rozwój bakterii i roztoczy

* gdy się rozgrzeje, to działa jak termofor – nagrzana na słońcu lub kaloryferze wzmacnia swoje właściwości lecznicze; można ją przyłożyć na miejsca, które potrzebują ogrzania

* wytwarza biopole, które wspomaga właściwe działanie organizmu


WŁAŚCIWE UŁOŻENIE DO SNU

Aby właściwie przygotować poduszkę z łuskami orkiszu do spania, uformuj dłonią wgłębienie, na którym położysz Twoją głowę, poniżej wymodeluj wałek, który w trakcie snu będzie wsparciem dla Twojej szyi.

 

REGULOWANA GRUBOŚĆ

Każda poduszka, która jest wypełniona łuskami orkiszu ma suwak, dzięki czemu można odsypać lub dosypać łuskę, tak żeby grubość poduszki była dla Ciebie najbardziej komfortowa.

 

KONWENCJONANE PODUSZKI A PLANTULE

Zwykłe poduszki nie gwarantują wystarczającego wsparcia, zapadają się często pod głową, co może powodować różne bóle oraz zakłócać spokojny sen.

 

PIELĘGNACJA

Poduszki z orkiszem pielęgnuje się podobnie jak poduszki tradycyjne. Przed użyciem ubieramy ją w poszewkę. Samą poduszkę można uprać po wcześniejszym wysypaniu z niej łusek. Samych łusek nie czyści się. Jeżeli poduszka zostanie zalana płynem, łuski należy wysypać i wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu. Żeby zachować najlepsze lecznicze właściwości poduszki z łuską gryki, zalecamy wymianę łusek co dwa lata na świeże.

 

PRODUKT

wymiary: 45x60cm

materiał: 100% naturalna bawełna o satynowym splocie

wkład: ekologiczna łuska orkiszu, ekologiczna lawenda

waga: ok 1.8kg

Napisz recenzję

Proszę zalogować się lub zarejestrować aby móc napisać recenzję

Poduszka z łuską orkiszu 45x60

  • Kod produktu: ZAK003
  • Dostępność: W magazynie
  • 119,00PLN

  • netto: 96,75PLN